You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

 samolepkyobrazy.cz

Samolepky na zeď - GS Odry

Náš obchod je víc, než jen další průměrný on-line prodejce. Prodáváme nejen kvalitní výrobky, ale také se snažíme našim zákazníkům poradit s aplikací našich dekorací a vytvořit takovou dekoraci, která bude originální a přesně dle Vašich představ. Snažíme se, aby web byl co nejpřehlednější, jednoduchý na online nákup, ale zároveň, designově moderní a zapamatovatelný. V naší nabídce, si můžete vybrat z již hotových šablon, nebo se můžete nechat inspirovat, pro Váš vlastní návrh. U samolepek si stačí vybrat typ písma, velikost, barvu a do poznámky napsat text, který chcete vytvořit. My vám rádi zašleme návrh na email.
Co se výroby obrazů týče, zde od Vás potřebujeme zaslat na email velikost rámu a fotografii v dostatečné kvalitě. Obrazy jsou vyrobeny z kvalitního plátna Canvas.
Nákup zboží je velmi jednoduchý a trvá pár minut. Eshop spadá pod hlavičku Grafického studia Odry (dále jen ,,GS Odry,,). GS Odry nabízí grafické práce všeho druhu např. návrhy a tvorbu firemních identit, polepy vozů, výloh, návrhy a montáž reklamních banneru a mnoho dalších. Více o GS Odry na www.gsodry.cz • 100%

  Zodpovědný přístup

 • 100%

  Komunikace

 • 100%

  Kreativita

Řekli o Nás

 • Chcela by som veľmi pekne poďakovať grafickému štúdiu Odry, za ich špičkový prístup, nádherný návrh a spracovanie "čítanie myšlienok" :)), nakoľko predstavu, ktorú som mala v hlave, dali do grafickej podoby za pár hodín. Vždy sme mali všetky potrebné informácie, či už o cene alebo dodaní:). Veľmi odporúčam. Neľutujem, že sme uprednostnili českú grafickú firmu pred slovenskou. Pevne verím, že naša spolupráca sa ešte neskončila.

  Martina a Pure Dream s.r.o. 

 • Líbí se mi Vaše práce je to čisté, něžné. Návrhy jsou lehké, žádné těžké barvy. Super 

  Pizzerka Odry

 • Vřele doporučuji, velmi vstřícný přístup, rychlé reakce, děkujeme Vám za Vaši práci! 

  opravenehokejky.cz

 • Děkujeme za potisk dresu :)... Udělal velkou radost... Můžu jen doporučit 

  Nikola Miklošová